PEUGEOT 208

Комплектація Кузов Двигун КПП Ціна грн. Рік
Active Pack Хетчбек 1,2 PureTech 75 5 МКПП 623400 2021
Allure Pack Хетчбек 1,2 PureTech 130 6 АКПП 837400 2022

Симпатичний PEUGEOT 208 демонструє свою стильну, компактну та сучасну сторону міського хечбека. Його інтер’єр відкриває фірмова концепція організації простору навколо водія PEUGEOT i-Cockpit® 3D: компактний руль, високо піднята панель приборів, та кардинально нові враження кермування. Цей міський автомобіль являється джерелом молодості та енергії.

 

PEUGEOT 208 відрізняється агресивною передньою частиною з великою хромованою решіткою та суворим екстер'єром та фарами в стилі «кігті лева» та «ікла лева». Крім того, для більшої безпеки під час руху автомобіля, світлодіодні  денні ходові вогні, постійно ввімкнені.

 

Ви почуватиметеся спокійно і невимушено завдяки зручним, глибоким та регульованим переднім сидінням, високоякісним матеріалам та обшивки салону.

 

Міський хечбек PEUGEOT 208 може похвалитися новою модульною та багатоенергетичною платформою CMP, що пропонує вибір між бензиновими двигунами PureTech об'ємом 75 к.с. або 130 к.с.. Оптимізоване утримання на дорозі, керованість, звукоізоляція, забезпечують новий досвід кермування. 

 

У версіях ДВЗ PEUGEOT 208 використовує двигуни EURO 6 останнього покоління, у яких витрата пального оптимізується, щоб забезпечити насолоду від водіння, зменшуючи при цьому викиди CO².

 

Передньопривідний компактний 5-дверний хечбек PEUGEOT 208 в сегменті хетчбеків дозволяє без проблем розмістити в салоні компанію друзів або сім'ю з дітьми.


Автомобіль в базовій комплектації має ABS, AFU, EPS, подушки безпеки та інші стандартні опції.