PEUGEOT 408

Комплектація Кузов Двигун КПП Ціна грн. Рік
Allure Pack Седан 1.6 PureTech 215 к.с. 8 АКПП 1208800 2023
GT Седан 1.6 PureTech 215 к.с. 8 АКПП 1376100 2023

Вражаюча форма нового PEUGEOT 408 натхнена динамічними пропорціями фастбеку. Зовнішній вигляд Peugeot 408 має стильний і сучасний дизайн з плавними лініями. Завдяки підвищеному дорожньому просвіту та системи керування, гарантує стабільність на дорозі та забезпечує комфорт в салоні.

Peugeot 408 оснащений концепцією i-Cockpit® останнього покоління, що складається з трьох елементів: компактного керма і перемикачами на кермі, високо розміщеної приладової панелі та 10' 3D цифровим кластером на центральної консолі. 

 

 

 

PEUGEOT i-Cockpit® Peugeot 408 робить водіння більш комфортним та безпечним, дозволяючи водію керувати автомобілем з більшою точністю та зосередженістю на дорозі. Підвищене положення водія у порівнянні з хетчбеком  надає можливість вам побачити дорогу по-новому.

Відчуйте нове визначення самопочуття на борту нового PEUGEOT 408, яка забезпечує водія та пасажирів зручним та безпечним користування автомобілем:

•    Створіть атмосферний настрій завдяки світлодіодному освітленню салону;
•    Системою Focal® Premium HI-FI забезпечує прекрасну якість звуку завдяки високоякісним матеріалам та передовій технології;
•    AQS та Clean Cabin для якості та очищення повітря.

 

Автомобіль оснащений пакетом Drive Assist: 

•    Адаптивний круїз-контроль Stop&Go з обмежувачем швидкості;
•    Система розпізнавання дорожніх знаків з можливістю адаптації швидкості;
•    Система попередження про зіткнення та екстреного гальмування у міському циклі руху AEBS3;
•    Система попередження про поперечний рух позаду Rear Cross Traffic Alert;
•    Асистент утримання обраної позиції в смузі руху Lane Positioning Assist;
•    Система моніторингу «сліпих зон».

Салон Peugeot 408 пропонує просторий і комфортабельний інтер'єр, який добре відображає стиль французького бренду. Автомобіль оснащений різноманітними функціями, включаючи клімат-контроль, електричні дзеркала, мультимедійну систему з навігацією та Bluetooth, камеру заднього виду тощо.

Peugeot 408 оснащений бензиновим двигуном з об'ємом 1,6 літра PureTech 215 з АКПП-8.

Загалом, Peugeot 408 є привабливим та комфортним автомобілем з високим рівнем безпеки та забезпечує надійну їзду на довгі дистанції.

 

Прайс-листи