PEUGEOT 508

Комплектація Кузов Двигун КПП Ціна грн. Рік
GT Фастбек 2.0 BlueHDi 180 к.с. 8 АКПП 1569000 2022

Відкрийте для себе новий PEUGEOT 508 – фастбек зі сміливим виглядом, що об'єднав безкомпромісний дизайн та провідні технології. Новий PEUGEOT 508 втілює в собі дух інновацій бренду, наслідуючи при цьому стиль класичного купе PEUGEOT 504.

 

ДИЗАЙН

 

Низький динамічний силует, агресивна передня частина та сталевий мускулистий стиль нового фастбеку PEUGEOT 508 знаменують нову еру спорту й елегантності. Повністю світлодіодна оптика, безрамкові двері та купеподібний профіль автомобіля підкреслюють його сміливий та інноваційний дух. Салон оснащений вдосконаленою передньою консоллю Peugeot i-Cockpit з повністю цифровою панеллю приладів діагоналлю 12,3 дюйма. Зображення виводиться на новий 10-дюймовий сенсорний дисплей формату 8:3. За акустичний комфорт в салоні відповідає аудіосистема Focal.

 

 

ТЕХНОЛОГІЇ

 

Новий PEUGEOT 508 пропонує тільки високотехнологічні рішення для незабутнього враження від кермування. Завдяки високоефективним двигунам: бензиновому PureTech 150 з АКПП 6 та двом дизельним BlueHDi 130 та HDi 180, які агрегуются новою 8 ступінчатою АКПП нового покоління, PEUGEOT 508 комбінує потужність та помірну кількість CO2   у відпрацьованих газах.

Маючи значний список технологічного обладнання*, такого як шість подушок безпеки, ABS, ESP, мультифункціональна камера на вітровому склі, 12 ультразвукових сенсорів, радар та дві відеокамери на 180°, новий PEUGEOT 508 пропонує допоміжні засоби останнього покоління, щоб вам було безпечніше, щоб допомогти вам під час маневрів, та проінформувати вас про стан речей на дорозі. Серед таких засобів: Асистент нічного бачення*, що дозволяє легше помічати тварин та пішоходів перед автомобілем вночі для додаткової безпеки на дорозі; система Екстреного автоматичного гальмування з сигналізацією про небезпеку зіткнення*, системи попередження про зміну смуги*, моніторингу сліпих зон*, розпізнавання знаків* тощо.

 

ПРОКЛАДАЙТЕ ВЛАСНУ ДОРОГУ. 

 

Новий PEUGEOT 508  приносить задоволення та відчуття свободи на дорозі завдяки точному керуванню, підтримці керма та винятковому зчепленню з дорогою, підсиленому електронною підвіскою*. 

Новий PEUGEOT 508 бере все від провідних технологічних розробок компанії та повертає подорожам емоції.