Ілта на Печерську

PEUGEOT 508

КомплектаціяКузовДвигунКППЦіна грн.Рік


Великий і просторий седан Peugeot 508 характеризується більш агресивним зовнішнім виглядом і модернізованими бортовими системами.

Виразний дизайн
Peugeot 508 відрізняється стильним зовнішнім оформленням, в міру агресивним і по-справжньому сучасним. Силует автомобіля став більш чітким: капот отримав нову форму і став більш горизонтальним, а в центрі решітки радіатора, яка витягнулася вертикально, тепер розташована емблема Peugeot - лев. Бампер в задній частині також оформлений по-новому, надаючи автомобілю більш солідний вигляд.
Завдяки свіжому зовнішньому оформленню седан Peugeot 508 буде привертати увагу оточуючих, куди б ви не вирушили.

Незабутні враження від поїздки
Опинившись за кермом Peugeot 508 ви оціните роботу інженерів-конструкторів Peugeot в сфері керованості автомобіля. Вам напевно сподобається робота дизельного двигуна серії BlueHDi, який забезпечує автомобілю прекрасну динаміку при низьких витратах пального.

Сучасні технології
У салоні Peugeot 508 висока якість використаних матеріалів та увага до кожної деталі говорять про високий клас автомобіля. При компонуванні водійського місця і оформленні салону, за основу бралися комфорт водія і всіх пасажирів. Управляти проекційним дисплеєм i відеокамерою заднього виду, системою моніторингу «сліпих» зон і навігаційною системою можна за допомогою кольорового сенсорного екрану з діагоналлю 17,8 см.


Вам також може сподобатись