«Пежо Сітроен Україна» розширює своє партнерство з Ілта в Києві: зустрічайте дилерський центр CITROЁN та салон DS AUTOMOBILES!

 

 

 

Представництво Групи PSA в Україні та компанія Ілта (ТОВ «Ілта») розширюють своє стратегічне партнерство. Відтепер в столиці Ілта представлятиме не тільки автомобілі PEUGEOT, але також CITROЁN і DS Automobiles. Таким чином, «Пежо Сітроен Україна» продовжує активно розширювати дилерську мережу, а компанія Ілта зміцнює свої позиції в Києві.

Літній сезон 2020 року – це період не тільки відпочинку, але і активної роботи, яка обов’язково стане міцною основою для майбутніх успіхів. Прикладом тому є розширення партнерства «Пежо Сітроен Україна» і компанії Ілта: у Києві почнуть свою роботу новий дилерський центр CITROЁN і салон DS Automobiles, які будуть розташовані на Печерську, за адресою Залізничне шосе, 6. Нові салони CITROЁN і DS Automobiles органічно доповнять відомий дилерський центр PEUGEOT. Таким чином, компанія Ілта створює «авто-містечко» для фанатів автомобілів Групи PSA: в одному місці можна познайомитися з динамічними PEUGEOT, комфортними CITROЁN, преміальними DS.

Відкриття нових дилерських центрів також є прикладом розширення співпраці між двома стратегічними партнерами – представництвом Групи PSA в Україні та компанією Ілта. Історія компанії Ілта почалася ще в 1992 році з підписання договору про співпрацю з компанією Automobiles PEUGEOT, що дозволило представляти автомобілі відомого Бренда на ринку України 18 років. Після відкриття представництва Групи PSA в Україні, компанія Ілта виступила в якості стратегічного партнера і одного з ключових гравців ринку з продажу, обслуговування, ремонту автомобілів PEUGEOT, а тепер – і автомобілів інших Брендів Групи PSA.

«Сьогодні Ілта пропонує клієнтам не тільки свою дилерську мережу, а й колосальний 28-річний досвід роботи на ринку України: широкий вибір автомобілів для продажу, сервісне обслуговування і ремонт, фінансові послуги та лізинг. Ми раді розширити наш асортимент автомобільних Брендів, залучити нових клієнтів. Ми готові не на словах, а на ділі продемонструвати високий рівень професіоналізму в роботі!», – заявив директор дилерського центру «Ілта на Печерську» Ігор Шрамко