PEUGEOT e-208: «Кращий компактний електромобіль року» видання What Car?

PEUGEOT e-208: «Кращий компактний електромобіль року» видання What Car?

 

Новинка PEUGEOT e-208 названа «Кращим компактним електромобілем року» за версією видання What Car? в рамках конкурсу Electric Car Award. Серед численних переможених суперників на даний престижний титул також претендували електромобілі Honda e та Renault Zoe.

Абсолютно новий PEUGEOT e-208 - перший представник нового покоління електромобілів Бренда - продовжує поповнювати свою скарбничку призів і титулів. І днями PEUGEOT e-208 отримав ще одну нагороду від престижного британського видання What Car? як «Кращий компактний електромобіль року». Відзначимо, що раніше в цьому році нове покоління PEUGEOT 208 отримало один з найпрестижніших титулів - «Європейський автомобіль року» (Car of the Year).

Групу експертів видання What Car? особливо вразила унікальна філософія PEUGEOT: «Обирайте свій PEUGEOT 208, обирайте свій двигун». Фактично кожен покупець може отримати всі переваги моделі PEUGEOT 208, при цьому, не обмежуючи себе у виборі силового агрегату: традиційний бензиновий або дизельний мотор, або електродвигун версії e-208. Ніяких компромісів в питаннях практичності, технічні характеристики, можливості автомобіля PEUGEOT 208 - тільки задоволення від кожної поїздки і усвідомлення правильного вибору.

Технологічний і «звабливий» салон нового електромобіля PEUGEOT e-208 також отримав високі оцінки від суддів. Експерти високо оцінили концепцію інтер'єру з інноваційною технологією 3D i-Cockpit® від PEUGEOT - ідеальне поєднання інформативності та вражаючого вигляду. Крім того, новинка пропонує відмінний набір систем допомоги водієві, які безпосередньо впливають на безпеку і допомагають водієві під час поїздок. Нарешті, високих оцінок удостоїлися вивірена настройка підвіски, що характерно для автомобілів PEUGEOT, і реальний запас ходу електромобіля.

Нагадаємо, що новий PEUGEOT e-208 оснащений електродвигуном потужністю 100 кВт або 136 к.с., а також тяговим аккумулятором ємністю 50 кВтг, який забезпечує запас ходу до 340 км (WLTP) від однієї повної зарядки. При цьому електромобіль готовий приймати струм потужністю до 100 кВт під час зарядки, що дозволяє поповнити акумулятор на 80% його номінальної ємності всього за 30 хвилин.

Стів Хантінфорд (Steve Huntingford), редактор What Car ?, заявив: «Якщо говорити в цілому, то PEUGEOT e-208 - це кращий компактний електромобіль, який ви можете купити сьогодні. У нього гідний реальний запас ходу, підвіска відмінно налаштована і забезпечує відмінний комфорт, електромобілем приємно керувати, а його інтер'єр настільки ж привабливий, як і зовнішній дизайн. Особливо подобається версія Allure Premium - відмінний баланс привабливої ціни і гідної комплектації, що включає в себе клімат-контроль, бездротову зарядку, 10-дюймовий сенсорний дисплей з можливістю підключення смартфона».

Девід Пііл (David Peel), директор представництва PEUGEOT в Великобританії, поділився своїми враженнями: «Новинка PEUGEOT e-208 - перший представник нового покоління електромобілів Бренда. Приємно усвідомлювати, що даний електромобіль отримує заслужене визнання - як в автомобільному світі, так і серед покупців. Бренд PEUGEOT дотримується стратегії «Сила вибору», пропонуючи клієнтам широкі можливості для вибору саме тієї версії моделі, яка їм потрібна. Будьте впевнені, що незалежно від уподобань - електродвигун, бензиновий або дизельний мотор - новинка PEUGEOT 208 може запропонувати чудову практичність, просторий і якісний салон, широкий набір інноваційних систем і технологій. Ми з честю приймаємо нагороду від видання What Car? - престижну і заслужену».