Новий PEUGEOT 408 став фіналістом премії Car Design Award 2023

Новий PEUGEOT 408 став фіналістом премії Car Design Award 2023
 
  • Динамічний фастбек PEUGEOT 408 вражає своїми гострими лініями та лев’ячою поставою відповідно до сучасної ДНК Бренду.

 

Міжнародне журі премії Car Design Award оголосили список фіналістів у трьох номінаціях: концепт-кари, серійні автомобілі та мова дизайну Бренду. Новий PEUGEOT 408 до престижного списку фіналістів в номінації серійні автомобілі та буде боротися за перемогу і нагороду від Car Design Award.

Міжнародна нагорода Car Design Award присуджується з 1980-х років командам дизайнерів, які створили найкращі серійні та концептуальні проекти автомобілів, а також найкращу мову дизайну брендів. Метою нагороди завжди було відзначення автомобілів і концепцій, які знаменують поворотний момент, новий розділ у майбутньому дизайну транспорту. Гарантією компетентності та авторитету є міжнародне журі, яке складається з представників одних із найпрестижніших світових автомобільних журналів. Згідно з правилами, журі відібрало 10 проектів серійних автомобілів і 10 проектів концептуальних автомобілів, представлених у період з 1 квітня по 31 грудня 2022 року, а також 5 брендів, які виділялися формальною мовою всієї лінійки продуктів. Церемонія оголошення переможця Car Design Award 2023 відбудеться 19 квітня 2023 року, в Музеї дизайну ADI в Мілані під час Міланського тижня дизайну 2023.

Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого Бренду, так і на ринку автомобілів в цілому. З новим 408 Бренд PEUGEOT демонструє вершину креативності своєї команди, пропонуючи новий динамічний силует фастбеку, який взбирається на вершину С-класу.  Яскрава новинка з її емоційним дизайном, гострими гранями, сміливими лініями корпусу задає нові стандарти класу, виступаючи еталоном і зразком того, як повинен виглядати сучасний фастбек. Несподіваним рішенням є перевернутий задній бампер, що робить зовнішній вигляд новинки більш суровим та солідним. PEUGEOT 408 надійно стоїть на колесах діаметром 720 мм, а культові 20-дюймові диски мають проривний геометричний дизайн. Спереду світлодіодні матричні фари, що виконані за технологією PEUGEOT Matrix LED та мають дизайн ікл лева. Дані фари забезпечують більшу ефективність освітлення і безпеку руху. Ззаду використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «кігтів», що створює фірмовий «світловий підпис» та ідеально інтегрує 408 у сімейство PEUGEOT.

Тому очікуємо нагородження, яке відбудеться уже 19 квітня Мілані та вболіваємо за PEUGEOT 408. Та уже зараз ви можете більш детально ознайомитися з Новим PEUGEOT 408 в шоу-румі моделі, а також перейти за посиланням, аби першим дізнатися ціну на новинку, адже авто на півшляху до України.