НОВИЙ PEUGEOT LANDTRACK БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ В ЖИТТІ

НОВИЙ PEUGEOT LANDTRACK БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ В ЖИТТІ

Бренд PEUGEOT підсилює свої міжнародні позиції завдяки появі нового пікапа середнього класу - PEUGEOT LANDTREK.

Новий пікап відповідає всім основним критеріям свого класу: здатність буксирування причепів до 3,5 т, різні формати кабіни і кузова, відмінні позашляхові можливості, неперевершена надійність і простота ремонту.

Завдяки своєму примітному стилю, сучасності модульної конструкції, а також значним розмірам, новий пікап повністю відповідає запитам вимогливих клієнтів: на вибір запропоновані бензинові або дизельні двигуни; доступний варіант шасі з кабіною, з однієї-або дворядним салоном.

Міцний, надійний, витривалий

Дизайн нового пікапа виконаний в традиційному стилі Бренда PEUGEOT, а також в тісній співпраці з численними міжнародними партнерами (Європа, Японія, США). Розміри новинки повністю відповідають канонам класу: довжина пікапа - 5,33 м (для версії з подвійною кабіною) або 5,39 м (для версії з одиночної кабіною), ширина автомобіля - 1,92 м.

Розмір кузова став одним з центральних елементів архітектури при проектуванні автомобіля, що позначилося на результатах - автомобіль дозволяє завантажувати:

- 2 «євро-піддони» у версіях з подвійною кабіною (відкритий кузов розміром 1,63 х 1,60 м, ширина між колісними арками 1,22 м, висота бортів 500 мм);

- 3 «євро-піддони» у версіях з одиночною кабіною (відкритий кузов розміром 2,43 х 1,60 м, ширина між колісними арками 1,22 м, висота бортів 500 мм).

Сучасний та привабливий стиль

Фірмовий інтер'єр адаптований до сегменту середньорозмірних пікапів. Багато уваги приділялося облаштуванню салону, а також додаванню нових функцій, які є в інших автомобілях PEUGEOT.

Кращим прикладом такого підходу можна назвати модульне заднє сидіння, що є унікальною пропозицією в класі середньорозмірних пікапів. Так, спинка заднього сидіння може складатися в пропорції 40/60% (або повністю 100%). В результаті просторий і місткий пасажирський салон розрахований на п'ять або навіть на шість людей (в залежності від версії).

Зв'язок в дорозі і високі технології на борту

Пікап PEUGEOT LANDTREK може запропонувати актуальне обладнання та системи - все для вашого комфорту. У новинки знайшлося місце для найсучасніших технологій Бренда: 10-дюймовий сенсорний HD-дисплей, підтримка Apple CarPlay ™ і Android Auto ™, вбудований накопичувач пам'яті на 10 ГБ, відмінні можливості для підключення і зв'язку в дорозі (роз'єм USB, підтримка Bluetooth), автоматичний 2-зонний клімат-контроль.

Безпеку людей всередині автомобіля забезпечують шість подушок безпеки, а також ESP з розширеною функціональністю:

- протибуксувальна система ASR для версій 4x2;

- система Hill Descent Control, яка підтримує низьку швидкість автомобіля при спуску і дозволяє зосередитися виключно на кермі, не відволікаючись на гальмування;

- система Trailer Swing Control, яка контролює небажану розкачку причепа при їзді по трасі (ESP включається в роботу негайно, стабілізуючи автомобіль і причеп).

Підходить для будь-якого використання і для будь-яких доріг

Незалежно від того, де буде використовуватися автомобіль - в місті, на автомагістралях, при їзді по бездоріжжю - новий PEUGEOT LANDTREK пропонує кілька двигунів, які ідеально підходять для будь-яких умов використання. Наприклад:

- Дизельний двигун з робочим обсягом 1,9 л і потужністю 150 л.с., який оснащений турбокомпресором із змінною геометрією. Його крутний момент досягає 350 Нм, а 6-ст. МКПП гарантує доставку цієї тяги до ведучих коліс. Витрата палива в комбінованому циклі для даного мотора становить лише 7,8 л на 100 км.

- Альтернативою виступає бензиновий двигун з робочим об'ємом 2,4 л, який також оснащений турбонадувом. Даний мотор демонструє вражаючу віддачу - максимальна потужність 210 л.с. і крутний момент 320 Нм.

Обидва двигуни можуть працювати в парі з механічною коробкою передач Getrag або 6-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач Punch. Остання трансмісія додатково пропонує: послідовний вибір передач вручну, Sport- або Eco-режим водіння.

Нарешті, автомобіль оснащений заднім диференціалом з системою eLocker, яка спрацьовує автоматично при пробуксовці одного із задніх коліс. Додаткове блокування диференціала дозволяє забезпечити підвищену прохідність на бездоріжжі.

Таким чином, новий пікап PEUGEOT LANDTREK в версії з повним приводом 4x4 пропонує максимальну універсальність використання, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь-яких дорожніх умовах, в будь-який час, в будь-яку погоду.