НОВИЙ УСПІХ: «КРОСОВЕР РОКУ В УКРАЇНІ 2021» PEUGEOT 2008 ЗНАХОДИТЬ НОВИХ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ!

НОВИЙ УСПІХ: «КРОСОВЕР РОКУ В УКРАЇНІ 2021» PEUGEOT 2008 ЗНАХОДИТЬ НОВИХ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ!

Кросовер PEUGEOT 2008 продовжує свій тріумфальний хід в Україні: слідом за успішним запуском новинки в 2020 році і завоюванням титулу «Кросовер / SUV року в Україні 2021», Бренд радий поділитися новим досягненням - автомобіль PEUGEOT 2008 вибирають нові корпоративні клієнти!


Кросовер PEUGEOT 2008 другого покоління з моменту свого дебюту в Україні вже встиг подарувати радість сотням українців. Адже автомобіль пропонує чимало переваг: сучасний дизайн і високоякісний салон, потужні бензинові мотори і економічний турбодизель, інноваційний інтер'єр PEUGEOT i-Cockpit 3D і маса передового оснащення. І все це - за вкрай привабливою ціною, що дозволило багатьом автолюбителям втілити свою мрію в реальність. Перевага автомобіля над конкурентами було настільки велика, що кросовер PEUGEOT 2008 заслужив титул «Кросовер / SUV року в Україні 2021»! І з цим гордим званням рушив підкорювати нові вершини.

У тому числі - сегмент корпоративних клієнтів. Найсвіжішим прикладом того є передача дев'яти автомобілів PEUGEOT 2008 компанії ALD Automotive Україна ( «Перша Лізингова Компанія») - великому оператору ринку, який надає автомобілі в аутсорсинг з повним пакетом послуг (фінансування, страхування, шини, технічне обслуговування і ремонти, підтримка водіїв) . Автомобілі були представлені в комплектації Active Pack і оснащені бензиновими турбо-моторами 1,2 PureTech 130, які працюють в парі з 6-ступінчастою АКПП ЕАТ6 (Aisin). Вибір подібного варіанту не випадковий: це оптимальне співвідношення відмінної комплектації і потужності, плавного «автомата», а також привабливої ціни. Крім того, дана операція з передачі кросоверів PEUGEOT 2008 1,2 PureTech 130 6-АКПП Active Pack демонструє, що Бренд активно працює з корпоративними клієнтами не тільки в сегменті комерційних автомобілів, але і в напрямку пасажирських моделей.
Слід зазначити, що дана співпраця в майбутньому може поширитися і на інші автомобілі Бренду: недорогий седан PEUGEOT 301 – відмінний варіант для служб таксі або в якості службового транспорту співробітників компанії, фургон PEUGEOT Partner – підходить для сфери доставки або будівельних бригад, тд. 

Крім характерних переваг моделі, кросовер PEUGEOT 2008 пропонує і всі загальні бонуси Бренду. По-перше, на автомобіль діє розширена гарантія - три роки або 100 тис. км пробігу - що є кращим підтвердженням його якості та впевненості виробника в своєму продукті. По-друге, автомобілі PEUGEOT можна придбати в кредит за фірмово програмі фінансування - зі ставкою від 0,01% річних. По-третє, Бренд PEUGEOT допоможе вам зберегти гроші не тільки під час покупки, але і при подальшій експлуатації: адже для автомобілів діє програма фіксованої вартості ТО (для всіх дилерів в рамках одного регіону), при цьому періодичність сервісного обслуговування становить 15 тис. км або раз на рік.

Переглянути авто