НОВИЙ ШЕФ-ДИЗАЙНЕР БРЕНДА PEUGEOT - МАТІАС ХОССАНН

НОВИЙ ШЕФ-ДИЗАЙНЕР БРЕНДА PEUGEOT - МАТІАС ХОССАНН

Літо 2020 року стало для Бренда PEUGEOT часом змін. Однією з найбільш значних змін стало призначення Матіаса Хоссанна на посаду нового шеф-дизайнера Бренду. Матіас Хоссанн вступив на посаду директора по дизайну PEUGEOT 28 липня, змінивши Жиля Відаля, який займав цю посаду з 2010 року і працював в Групі PSA протягом 25 років.


Новим шеф-дизайнером Бренда PEUGEOT призначений Матіас Хоссанн (Matthias Hossann) - талановитий фахівець з відділу дизайну Групи PSA. Він закінчив школу дизайну Strate і прийшов до департаменту дизайну Групи в 2002 році. З тих пір займав різні посади, 5 років працював в центрі дизайну Шанхая і використовував свої таланти в роботі з кожним Брендом Групи. З 2013 року Матіас відповідає за розробку дизайну майбутніх моделей Бренда PEUGEOT, в тому числі концепт-карів, включаючи останній концепт e-Legend, а також брав участь в розробці дизайну останніх моделей PEUGEOT - 208 і 2008. Його призначення дозволить рухатися від розробки стратегічного бачення дизайну Бренда PEUGEOT до його втілення на серійних моделях, що дозволить підтримувати динаміку Бренду в наступні роки.

Я радий довірити цю місію одному з найталановитіших дизайнерів свого покоління, який вже вніс значний вклад в майбутнє компанії PEUGEOT і відтепер зможе використовувати свій талант в служінні Бренду» - заявив директор по дизайну Групи PSA Жан П'єр Плуе.