PEUGEOT увійшов в ТОП-50 улюблених компаній французів

PEUGEOT увійшов в ТОП-50 улюблених компаній французів

 

У ході нещодавнього дослідження інституту Ifop серед жителів Франції, Бренд PEUGEOT був названий одним із лідерів в країні - кращий серед автомобільних Брендів і друге місце в абсолюті після Decathlon. Вже2-й рік поспіль Бренд PEUGEOT займає таку високу позицію, що вкотре підтверджує прагнення Бренду розвиватися і вдосконалюватися, щоб відповідати всім запитам клієнтів. 

Нещодавно інститут Ifop провів опитування серед жителів Франції, щоб визначити кращу, на їхню думку, компанію. Даний аналіз проводився на замовлення Eight Advisory і JDD. В ході дослідження, Бренд PEUGEOT був названий одним з лідерів - кращий серед автомобільних Брендів і друге місце в абсолюті після Decathlon. Для того, щоб зробити дане дослідження максимально коректним і репрезентативним, було опитано понад 3 тис. осіб, які вибирали кращих з більш, ніж 70 відомих компаній Франції. Загальний рейтинг кожної компанії або Бренду був заснований на шести різних оцінках-критеріях: результативність роботи, екологічна відповідальність, інновації та технологічність, створення позитивного іміджу Франції, внесок в повсякденне життя людей, і особисте бажання працювати в даній компанії.

Сьогодні PEUGEOT - це Бренд з найтривалішоюісторичною спадщиною в автомобільному світі: 210 років розвитку, інновацій та сміливості. У багатій історії PEUGEOT було багато поворотних моментів. Від революції в моді - до революції в мобільності: Бренд PEUGEOT виробляє велосипеди, скутери, автомобілі - при цьому завжди змінюючи правила гри, щоб запропонувати людям нові ідеї мобільності. Завдяки своїй багатій історії, Бренду вдається завжди залишатися на вершині, даючи нові рішення для своїх клієнтів, пропонуючи нові моделі автомобілів, зручні і зрозумілі послуги, інноваційні електромобілі.

І в даному випадку, особливо варто відзначити, що PEUGEOT має помітний вплив на життя людей не тільки у Франції, але і у всьому світі: Бренд забезпечує численні робочі місця, створює інноваційні продукти, пропонує рішення, що підвищують рівень якості життя. До слова: в даному дослідженні автомобільні Бренди взагалі зайняли досить високі позиції. Таким чином, можна в реальності побачити, наскільки питання мобільності грають важливу роль в житті сучасного суспільства.

Звичайно, довіра і позитивне сприйняття кожного Бренда залежить від продуктів, які він пропонує. І тут PEUGEOT є, чим порадувати досвідчених автолюбителів: за останній кілька років практично всі нові моделі PEUGEOT збирали численні нагороди - як на загальноєвропейському рівні, так і в окремих країнах.

Наприклад, бестселер PEUGEOT 3008 сьогодні є одним з найбільш титулованих автомобілів Бренду: близько 70 нагород на трьох континентах! У скарбничці досягнення PEUGEOT 3008 - титул «Автомобіль року в Європі 2017», численні призи за дизайн інтер'єру, перемоги в своєму класі. Не залишилася осторонь і Україна, де автомобіль був відзначений почесною нагородою «Кращий компактний кросовер в Україні 2018».

Стильний і динамічний флагман також був удостоєний особливої ​​уваги в Україні - PEUGEOT 508 заслуживпочесний титул «Кращий легковий автомобіль в Україні2020»: це перше таке високе досягнення в абсолюті дляБренда на автомобільному ринку України! Але, сподіваємося, далеко не останнє. Адже сьогодніPEUGEOT пропонує нові революційні моделі, які знову є бестселерами своїх класів і збирають численні нагороди - мова йде про автомобілі PEUGEOT 208 та PEUGEOT 2008. Так, компактний хетчбек вже досяг максимальних висот по частині знакових титулів: автомобіль PEUGEOT 208 став «Автомобіль року в Європа-2020»!

А компактний кросовер PEUGEOT 2008 має відмінні шанси в Україні повторити успіх PEUGEOT 3008 і PEUGEOT 208. Адже модель PEUGEOT 2008 відмінно стартувала в Україні, автомобіль тепло прийнятий клієнтами, що дозволило йому стати лідером в своєму класі на ринку України. І є за що: стильний і впізнаваний дизайн, висока якість обробки салону, маса характерних і пам'ятних елементів - таких, як світлодіодні «ікла» денних ходових вогнів, задні ліхтарі у вигляді «пазурів лева», або об'ємна тривимірна приладова панель Peugeot i-Cockpit 3D. 

Хочете познайомитися ближче з моделлю, яка претендує на статус «Кращого кросовера в Україні»? Тоді записуйтесь на тест-драйв у найближчого дилера Бренду - і ви особисто пізнаєте, чому мільйони людей у світі і в Україні віддають перевагу автомобілям PEUGEOT!