Red dot 2020 - оригінальний дизайн

Red dot 2020 - оригінальний дизайн

Новий компактний хетчбек PEUGEOT 208 і новий кросовер PEUGEOT 2008 отримали нагороду Red Dot Award 2020 в категорії «Дизайн продукту». Обидві моделі PEUGEOT вразили міжнародне журі своїм спортивним дизайном екстер'єру та видатною вишуканістю в інтер'єрі. Французький Бренд відзначає вже шосту нагороду, отриману за свій дизайн.

 

Нові покоління PEUGEOT 208 та PEUGEOT 2008 вражаючий дизайн і електрична версія

Хетчбек PEUGEOT 208 нового покоління своїм яскравим дизайном відображає стратегію зростання позицій Бренда на автомобільному ринку. Експертів і членів журі новинка особливо вразила своєю зовнішністю: гострі грані, чіткі і рівні лінії, динамічний стиль. Інтер'єр моделі також має оригінальну «родзинку»: цифрова 3D-панель приладів - а це світова прем'єра! Дана інновація доступна в якості стандартного оснащення автомобіля, починаючи з комплектації Allure і вище. Цифрова 3D-панель приладів є частиною фірмової концепції салону PEUGEOT 3D i-Cockpit®, яка також має включає спортивне багатофункціональне кермо та 10-дюймовий сенсорний екран.

 

У свою чергу, кросовер PEUGEOT 2008 нового покоління вразив журі вертикальними світлодіодними денними ходовими вогнями, які сьогодні є одним з ключових елементів нового дизайн-стилю Бренда. Передні вертикальні світлодіоди надають автомобілю вид саблезубого лева, що підвищує впізнаваність моделі і миттєво ідентифікує її приналежність до Бренду PEUGEOT. Багатогранний профіль нового кросовера запам'ятовується трикутними лініями і гострими гранями. Це гарантує, що стиль автомобіля постійно залишається цікавим, динамічним, «живим» - від передньої до задньої частини кузова. До речі, задня частина автомобіля також виконана дуже оригінально: горизонтальна глянцева чорна смуга об'єднує світлодіодні ліхтарі, які нагадують кігті лева. У салоні нового SUV PEUGEOT 2008 увагу привертає маса дрібних характерних деталей: контрастна декоративна строчка, фонове світлодіодне освітлення, високоякісна оббивка сидінь.

 

 

Також слід зазначити, що в гамі новинок PEUGEOT 208 та PEUGEOT 2008 також доступні і повністю електричні версії. Ексклюзивні елементи дизайну дають тонкий натяк на електричну суть моделей PEUGEOT e-208 і PEUGEOT e-2008, візуально виділяючи їх на фоні автомобілів зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння: решітка радіатора виконана в колір кузова, а фірмовий «лев» -логотипи змінює свій колір в залежності від кута зору.

 

Про премію Red Dot Award

Протягом більш, ніж 60 років нагорода Red Dot Award присуджується революційним продуктам в трьох номінаціях: «Дизайн продукту», «Комунікаційний дизайн», «Концептуальний дизайну». Раз на рік представлені продукти оцінюються міжнародним журі, до складу якого входять експерти з різних областей діяльності.