Підготуйте свій улюблений автомобіль до літнього сезону: 20% вигоди на оригінальні запчастини, 100% впевненості в якості!

Власники PEUGEOT, CITROЁN, OPEL можуть підготувати свої автомобілі до літнього сезону з вигодою 20% на деталі підвіски і гальмівної системи.

Оригінальні запчастини - запорука ідеальних ходових якостей автомобіля, а також короткої гальмівної дистанції, що вкрай важливо при тривалих літніх подорожах.

Нарешті прийшло весняне тепло. А це означає, що турботливим автолюбителям пора готувати своїх «залізних коней» до далеких подорожей і швидкісних автотрас. Перш за все, слід встановити літні шини, купити сонцезахисні шторки, також можна змінити щітки склоочисника - адже минулі напевно зносилися за зиму. Але що ще бажано зробити?

Наполегливо радимо: приділіть увагу підвісці і гальмам автомобіля!

Адже попереду вас чекають тривалі поїздки в відпускний період, багато кілометрів швидкісних шосе і автострад - треба, щоб автомобіль був до цього повністю готовий. Разом з тим, підступна зима могла залишити неприємні сюрпризи-наслідки у вигляді пошкодження деталей ходової частини, надірваних пиляків і гумовометалічних елементів, тд. Особливо, з урахуванням рясних снігопадів і сильних морозів, якими прощалися січень-лютий нинішнього року.

Важливо відзначити, що дана пропозиція діє до 31 травня і поширюється не тільки на запчастини, а й на роботи по їх установці сервісних станціях.

Підготуйте свій автомобіль до літнього сезону максимально правильно і в повному об'ємі!

Звертайся за подробицями на СТО "Ілта на Печерську": Залізничне шосе, 6,
Телефон: 044 390 9 777